به سیستم مشاوره پزشکی  دکتر محمد جباری فوق تخصص کلیه و مجاری ادراری خوش آمدید.

 

شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را مطرح و یا حتی فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش و پاسخ از دکتر دیگر بیماران سوالات شایع را کلیک کنید

  • تصویر کاربر بهمن یکشنبه ۲۹ دی ۹۸( 6 سال پیش) تعداد بازدید: 456 مشاهده پرسش
    سلام آقای دکتر
    من در بانه استان کردستان ساکنم
    خانمم بیماری HBVاگر اشتباه نکرده باشم هپاتیت ب دارند.خانمم یک ساله تحت نظر دکتر کاوه کریمی می باشد. طی این مدت ما دو بار آزمایش PCR دادیم الان باز هم آقای دکتر کریمی گفتند باید همین آزمایش را تکرار کنیم. هزینه یک میلیونی داره که برای من خیلی سنگینه خود دکتر کریمی فرمودند که بیمار مشابه در تهران رایگان انجام داده است.
    آیا چنین مرکزی در تهران است؟
    لطفا اگر می تونید راهنمایی کنید ممنون.
    1. تصویر کاربر دکتر محمد جباری یکشنبه ۲۹ دی ۹۸( 6 سال پیش)

      سلام

      با انجمن حمایت از بیماران کبدی تماس بگیرید من اطلاعی ندارم

  • تصویر کاربر سینا یکشنبه ۲۹ دی ۹۸( 6 سال پیش) تعداد بازدید: 440 مشاهده پرسش
    سلام من یه چند سالی میشه کناره معقدم یک جوش گوشتی اومده درد ندارد ولی زمانی که اسهال می شم این جوش سفت میشه وگاهی هم کمی ترشح بد بو دارد .ایا نام این بیماری چیست وخطر ناک است وروش درمان ?خیلی ممنون
    1. تصویر کاربر دکتر محمد جباری یکشنبه ۲۹ دی ۹۸( 6 سال پیش)

      سلام

      شاید بواسیر باشد یا شقاق. به متخصص جراح عمومی مراجعه کنید

  • تصویر کاربر علی یکشنبه ۲۹ دی ۹۸( 6 سال پیش) تعداد بازدید: 401 مشاهده پرسش
    سلام وقتتون بخیر ایا احتمال بارداری با اب اولیه مرد (پیشاب) وجود دارد؟
    1. تصویر کاربر دکتر محمد جباری یکشنبه ۲۹ دی ۹۸( 6 سال پیش)

      سلام

      تقریبا خیر ولی بهتره احتیاط کنید

  • تصویر کاربر احسان پنجشنبه ۲۶ دی ۹۸( 6 سال پیش) تعداد بازدید: 475 مشاهده پرسش
    سلام و وقت بخیر اقای دکتر
    اقای دکتر من گهگاهی در ادرارم ترشحات و لکەی خیلی کوچک قهوەای میبینم چی میتونه باشە و ایا جای نگرانی هست و تغذیه میتونه ربط داشته باشه؟
    1. تصویر کاربر دکتر محمد جباری پنجشنبه ۲۶ دی ۹۸( 6 سال پیش)

      سلام

      بهتره آزمایش بدهید

  • تصویر کاربر امیر پنجشنبه ۲۶ دی ۹۸( 6 سال پیش) تعداد بازدید: 714 مشاهده پرسش
    سلام دکتر ۱۹ ساله هستم حدود ۲ ساله برای ریزش مو سر از قرص فیناستراید استفاده میکنم احساس میکنم مثل قبل نعوظ ندارم
    به نظرتون مال قرص فیناستراید هست ?
    این قرص در آینده مشکل ساز نیست ? مثل عقیم شدن ?
    ممنون
    1. تصویر کاربر دکتر محمد جباری پنجشنبه ۲۶ دی ۹۸( 6 سال پیش)

      سلام

      در برخی افراد ممکن است مشکل ساز در مسایل جنسی باشد لذا ترجیحا بهتر است دارو را قطع کنید.

درحال دریافت اطلاعات

 به راحتی از طریق تلگرام سوالات خود را از دکتر بپرسید و در سریعترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت کنید

کلیک کنید