به سیستم مشاوره پزشکی  دکتر محمد جباری فوق تخصص کلیه و مجاری ادراری خوش آمدید.

 

شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را مطرح و یا حتی فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش و پاسخ از دکتر دیگر بیماران سوالات شایع را کلیک کنید

  • تصویر کاربر حمیدفهیم سه شنبه ۲۸ مهر ۹۴( 1 دهه پیش) تعداد بازدید: 328 مشاهده پرسش
    خسته نباشیدببخشیدمن مشکل سردمزاجی دارم واصلامیل جنسی نسبت ب همسرم ندارم مدتیه .بایدازچه دارویی استفاده کنم?یااینکه ب دکتراورولوژی بایدمراجعه کنم?اگرشماخرم اباددکتری بشناسیدممنون میشم معرفی کنید
    1. تصویر کاربر دکتر محمد جباری سه شنبه ۲۸ مهر ۹۴( 1 دهه پیش)
      سلام
      سردمزاجی می تواند هم به دلیل اختلالات هورمونی و هم به دلیل مشکلات روانی و روابط فی ما بین زن و شوهر باشد. لذا ابتدا بایستی آزمایش هورمنی دهید و اگر نرمال بود مشاوره روانشناسی و خانواده دریافت کنید
    2. تصویر کاربر حمیدفهیم سه شنبه ۲۸ مهر ۹۴( 1 دهه پیش)
      ممنون
    3. تصویر کاربر دکتر محمد جباری سه شنبه ۲۸ مهر ۹۴( 1 دهه پیش)
      موفق باشید
    4. نمایش سایر 2 پاسخ
  • تصویر کاربر سامان دوشنبه ۲۷ مهر ۹۴( 1 دهه پیش) تعداد بازدید: 696 مشاهده پرسش
    با سلام و خسته نباشید خدمت جناب دکتر عزیز
    می خواستم بپرسم که بیضه چپ من حدود یک سانت پایین تر بیضه راست هست و آیا این بیماری است و نیاز به درمان دارد یا در کیفیت رابطه تاثیر گذار است؟ با تشکر
    1. تصویر کاربر دکتر محمد جباری دوشنبه ۲۷ مهر ۹۴( 1 دهه پیش)
      سلام
      اینحالت بیماری نیست و تاثیری در کیفیت رابطه ندارد
  • تصویر کاربر بهنام دوشنبه ۲۷ مهر ۹۴( 1 دهه پیش) تعداد بازدید: 303 مشاهده پرسش
    با سلام پسری هستم 28 ساله متاهل با مشکل کم میلی مواجه هستم میخواستم شما ی دارو معرفی کنید لطفا چون به مشکل خوردم شدیدا
    1. تصویر کاربر دکتر محمد جباری دوشنبه ۲۷ مهر ۹۴( 1 دهه پیش)
      سلام
      کم میلی جنسی می تواند علل روانی یا هورمونی داشته باشد لذا ابتدا بایستی آزمایش هورمونی دهید و در صورت طبیعی بودن هورمون های جنسی به نظر می رسد علت بی میلی جنسی شما را مسایل روانی و روابط با همسر بایستی جستجو کرد
  • تصویر کاربر دانیال دوشنبه ۲۷ مهر ۹۴( 1 دهه پیش) تعداد بازدید: 302 مشاهده پرسش
    سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما، پسر هستم 30 ساله مجردم، صبح ها نغوظ دارم و عمل خودارضای هم که میکنم نغوظ رو دارم، ولی دو بار معاشقه کردم نغوظ نداشتم البته بعد از معاشقه هم صبح ها نغوظ رو دارم و خودارضای هم میکنم نغوظ رو دارم آیا این مشکل هست یا مشکل خاصی نیست؟ ممنون میشم اگه جواب سوالمو بدید
    1. تصویر کاربر دکتر محمد جباری دوشنبه ۲۷ مهر ۹۴( 1 دهه پیش)
      سلام
      مشکل جدی نیست ولی برای بهبود کیفیت نعوظ هنگام معاشقه بهتر است خودارضایی را ترک کنید
  • تصویر کاربر خشایار دوشنبه ۲۷ مهر ۹۴( 1 دهه پیش) تعداد بازدید: 288 مشاهده پرسش
    سلام

    جناب دکتر من قرص تادالافیل برای تحریک پذیری بهتر مصرف میکنم ولی این قرص زیاد برای من خوب نبود و نتیجه لازم برای من نداشته است. شما کدام قرص را برای نعوظ بهتر و تحریک پذیری بیشتر به من پیشنهاد میکنین؟

    با تشکر
    1. تصویر کاربر دکتر محمد جباری دوشنبه ۲۷ مهر ۹۴( 1 دهه پیش)
      سلام
      ویاگرا را هم می توانید استفاده نید البته بی تاثیر بودن تادالافیل می تواند دلایل متعددی داشته باشد که باعث شود ویاگرا هم بی اثر باشد
درحال دریافت اطلاعات

 به راحتی از طریق تلگرام سوالات خود را از دکتر بپرسید و در سریعترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت کنید

کلیک کنید