به سیستم مشاوره پزشکی دکتر محمد جباری فوق تخصص کلیه و مجاری ادراری خوش آمدید.
خاموش کردن V.P.N
لطفا برای پرداخت حتما ف.ی.ل.ت.ر ش.ک.ن V.P.N خود را غیر فعال کنید.
شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را مطرح و یا حتی فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش و پاسخ از دکتر دیگر بیماران سوالات شایع را کلیک کنید
لیست پرسشها (5,006 پرسش)
محمد پنجشنبه ۱ اسفند ۹۲( 1 دهه پیش) تعداد بازدید: 607 مشاهده پرسش
سلام اقای دکتر من پسری 16ساله هستم که قد 160 سانتی دارم اندازه بیضه راستم تقریبا 2برابر بیضه چپم است واندازه التم تقریبا 9سانت بله خیلی کوتاه است قیافه ام مانند قیافه بچه هاست این اذیتم میکنه مثلا بعضی جا ها برام میگن بچه تورا خدا اقای دکتر اگه امکان داره کمکم کنید دارو یا چیزی معرفی کنید.
قبل از این که بیضه ام بزرگ بشه به دکتر رفتم معاینه کرد وچیزه خاصی نگفت اگه کمکم کنید ممنون میشم خداحافظ-
دکتر محمد جباری
پنجشنبه ۱ اسفند ۹۲( 1 دهه پیش)
سلام
بهتره ابتدا به متخصص غدد مراجعه کنید تا از نظر هورمونی بررسی شوید
-
- با سلام و تشکر
لطفا بفرمایید دلائل زود انزالی چیست؟ چطور می شود که در سن 34 سالگی اونقدر توان جنسی پایینی دارم؟ برای رفع زودانزالی چه دارو یا درمان و یا تغذیه ای مثمر ثمر می باشد؟-
دکتر محمد جباری
پنجشنبه ۱ اسفند ۹۲( 1 دهه پیش)
سلام
دلایل زود انزالی مشخص نیست لذا درمان قطعی ندارد و با بیحس کننده ها و داروهایی مثل پاروکستین می توان آنرا کنترل کرد. کم بودن میل جنسی در سن 34 سالگی غالبا روحی دارد
-
- سلام
ببخشید . فرق اسپرم با مایع منی چیست؟
2_آیا بدن برای ساخت مایع منی از ویتامین ها و کلسیم استفاده می کند؟
3_آیا مایع منی در کمر تولید می شود و دفع آن با خود ارضایی در سن بلوغ موجب میشود که رشد بدن کم شود؟-
دکتر محمد جباری
پنجشنبه ۱ اسفند ۹۲( 1 دهه پیش)
سلام
1- منی از اجزای زیادی تشکیل شده که یکی از آنه اسپرم هست و بقیه ترشحات کیسه منی و پروستات و بیضه می باشد
2- بله استفاده می کند
3- مایع منی در جاهایی که بالا گفتم ساخته می شود
-
- با سلام : دكتر جان بنده مشكلي دارم وآنهم اينكه حدود پنج ماه است كه ترشحاتي كه گاهاً شبيه مني ميباشد و گاهاً نيز غلظت ندارد از مجراي ادراري را دارم چه بايد بكنم؟
-
دکتر محمد جباری
پنجشنبه ۱ اسفند ۹۲( 1 دهه پیش)
سلام
بهتره با مراجه به پزشک معاینه و بررسی شوید.
-
- سلام
آقای دکتر من مدت 4 ماه قرص پاروکستین با تجویز دکتر مصرف کردم نه تنها هیچ اثر مثبتی نداشت بلکه باعث کاهش میل جنسی عدم نعوظ پایدار و بی حالی و … شد!!! این چه جور درمانیه که منو بدتر کرد؟-
دکتر محمد جباری
سه شنبه ۲۹ بهمن ۹۲( 1 دهه پیش)
سلام
پاروکستین در دراز مدت می تواند باعث اختلال در نعوظ شود لذا برای افرادی که نعوظ خوبی ندارند توضیه نمی شود و اسپری لیدوکائین بهتر و موثرتر هست
-
درحال دریافت اطلاعات
به راحتی از طریق تلگرام سوالات خود را از دکتر بپرسید و در سریعترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت کنید
