به سیستم مشاوره پزشکی  دکتر محمد جباری فوق تخصص کلیه و مجاری ادراری خوش آمدید.

به اطلاع می رسانیم که سیستم پرسش و پاسخ در روزهای تعطیل و پنجشنبه و جمعه غیرفعال است. لطفا برای ثبت سوال، روزهای شنبه تا چهارشنبه اقدام فرمایید.

شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را مطرح و یا حتی فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش و پاسخ از دکتر دیگر بیماران سوالات شایع را کلیک کنید.

آلت تناسلی و بیضه ها – پرسش 131601

 • تصویر کاربر مهدی سه شنبه ۲۲ آبان ۹۷( 5 سال پیش) تعداد بازدید: 89 آلت تناسلی
  سلام و درود دوتا سوال داشتم آقای دکتر اولی اینه که من چاقم و طول الت تناسلیم در صورت نغوظ به 9 سانت میرسه خواستم بگم برام پیدا نمیکنه اگه ازدواج کردم و اگه لاغر بشم باید چه ورزسهایی انجام بدم تا چربی های اطراف ناحیه تناسلی از بین بره دومین سوالم اینه من دو سه ساله يه توده رشته ای مانند در بیضه هام وجود اومده و هیچ دردی نداره ولی نرفتم دکتر و من فک بکنم ناحية بين مقعد وآلت تناسلی خاروندم و حس کردم مایعی در بیضه هام ریخته شد و از اون موقع تا الان اینجوری شدم و الان بزرگتر شده ممنونم خواهشمندم در صورت امکان به سؤالاتم جواب دهید.
  1. تصویر کاربر دکتر محمد جباری سه شنبه ۲۲ آبان ۹۷( 5 سال پیش)

   سلام

   درود دوتا سوال داشتم آقای دکتر اولی اینه که من چاقم و طول الت تناسلیم در صورت نغوظ به 9 سانت میرسه خواستم بگم برام پیدا نمیکنه اگه ازدواج کردم و اگه لاغر بشم باید چه ورزسهایی انجام بدم تا چربی های اطراف ناحیه تناسلی از بین بره؟……………….با مربی ورزش سالن های بدنسازی این سوال را مطرح کنید. ورزش برای حذف چربی شکم و زیر شکم

   دومین سوالم اینه من دو سه ساله يه توده رشته ای مانند در بیضه هام وجود اومده و هیچ دردی نداره ولی نرفتم دکتر و من فک بکنم ناحية بين مقعد وآلت تناسلی خاروندم و حس کردم مایعی در بیضه هام ریخته شد و از اون موقع تا الان اینجوری شدم و الان بزرگتر شده ………………….بهتره معاینه شوید

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

 به راحتی از طریق تلگرام سوالات خود را از دکتر بپرسید و در سریعترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت کنید

کلیک کنید