به سیستم مشاوره پزشکی  دکتر محمد جباری فوق تخصص کلیه و مجاری ادراری خوش آمدید.

 

شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را مطرح و یا حتی فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش و پاسخ از دکتر دیگر بیماران سوالات شایع را کلیک کنید

  • تصویر کاربر محمدترکان یکشنبه ۴ شهریور ۹۷( 8 سال پیش) تعداد بازدید: 342 مشاهده پرسش
    بادفتق راستم راعمل کردم حالابیزه سمت راسم دردمیکنه وپوست روی التم سیاح شده ودردبعدازعمل بادفتق چقدرطول میکشد
    1. تصویر کاربر دکتر محمد جباری یکشنبه ۴ شهریور ۹۷( 8 سال پیش)
      سلام
      سیاهی و کبودی گذراست و بتدریج برطرف می شود. در مورد درد بیضه، بخشی از درد طبیعی است ولی اگر اذیت کننده و شدید هست بهتر است توسط پزشک معالج تان ویزیت شوید. درد بعد از فتق بصورت تدریجی برطرف می شود.
  • تصویر کاربر حمید شنبه ۳ شهریور ۹۷( 8 سال پیش) تعداد بازدید: 1042 مشاهده پرسش
    باسلام من هر چند وقت یک بار د حالت بیداری ارضا میشم بدون هیچ تحریک چشمی یا غیره نشتم ارضا میشم ایا این انزالا نشونه بیماریه؟؟؟ گاهی دو روز یکی بازه گاهی 10روز گاهی یک ماه خبری نیست یک ساله این طدری شدم 22سالمه
    1. تصویر کاربر دکتر محمد جباری شنبه ۳ شهریور ۹۷( 8 سال پیش)
      سلام
      اگر تمام علائم ارضا شدن را داشته باشید غیر طبیعی است.
  • تصویر کاربر مهسا جمعه ۲ شهریور ۹۷( 8 سال پیش) تعداد بازدید: 400 مشاهده پرسش
    با سلام خسته نباشید رابطه مقعدی داشتم بعد مایع منی رو مقعد ریخته شد میگن hiv از طریق مقعد خیلی شایع هست خیلی استرس دارم آقا دکتر شما جایی میشناسید تست hiv انجام بشه چقد احتمالا داره که گرفته باشم
    1. تصویر کاربر دکتر محمد جباری جمعه ۲ شهریور ۹۷( 8 سال پیش)
      سلام
      تقریبا همه ازمایشگاه ها انجام می دهند به درمانگاه بیمارستان امام خمینی هم می توانید مراجعه کنید
  • تصویر کاربر بهرامی شنبه ۳ شهریور ۹۷( 8 سال پیش) تعداد بازدید: 337 مشاهده پرسش
    سلام وعرض ادب بنده 29 سالمه چندسالیه بالایه بیضه چپم احساس یک چیزی کوچکتر ازنخود وسفت دارم وزمانی که دست میزارم دردناکه دوبار تقریبا 10ساله پیش سنو رفتم و دکتر گفته چیزی نیست ایا امکان دارد خطرناک باشد اندازه ان هیچ تغییری نکرده تو این چند سال پیشنهاد شما چیه مرسی
    1. تصویر کاربر دکتر محمد جباری شنبه ۳ شهریور ۹۷( 8 سال پیش)
      سلام
      اگر خطرناک بود طی این در سال حتما مشکلی ایجاد می کرد لذا به نظر من بعیده که خطرناک باشد ولی ارزیابی مجدد را توصیه می کنم.
  • تصویر کاربر حسن شنبه ۳ شهریور ۹۷( 8 سال پیش) تعداد بازدید: 392 مشاهده پرسش
    سلام اقای دکتر خسته نباشین.
    ببخشید من 17ساله هستم پارسال بعلت کوچکی الت و بیضه(که توو دوران بلوغ اصلا رشدی نداشتن) به اورولوژ مراجعه کردم و ایشون برام ازمایش نوشتن و بعد با دیدن نتیجه ازمایشم گفتن که مشکلی نیس ولی وقتی نگرانی منو دیدن برام تستوسترون و ویتامین e تجویز کردن و بخاطر اینا من خیلی چاغ شدم و سینه هام بزرگ شدن.
    امسال هم بخاطر مشکلم (کوچکی اندام جنسی) رفتم پیش یه دکتر دیگه و ایشون بازم برام ازمایش نوشتن .
    امروز که جواب ازمایشو گرفتم دیدم تستوسترونم نسبت به سال پیش کمتر شده و این باعث نگرانی من شد.
    اقای دکتر عکس ازمایش پارسال و امسالمو میفرستم و نگاه کنین که من چه مشکلی دارم . ممنون🌺
    اینم بگم که:
    1) از سنِ 11 سالگی بیماری دفع پروتئین داشتم(که خوشبختانه دو ساله که خوب شدم) و چن سالی کورتون مصرف کردم.
    2)من بدون اینکه پرخوری کنم همینجوری چاغ میشم و سینه هام بزرگ میشن و هیکلم دخترونه میشه
    3)من ریش و سبیلم چندان در نیومده
    4)متاسفانه مایعِ منیِ من بجای اینکه ژله ای باشه .آبکیه و بشدت زود انزالم .
    اقای دکتر همه اینایی که گفتمو راس میگم و مشکل روانی ندارم
    اخه من پارسال هر چی به دکترم میگفتم بیخیال بود و میگف مشکل روانی داری .
    اقای دکتر ممنون میشم راهنماییم کنین .
    ببخشین زیاد شد (اخه بحثِ ایندمه و خیلی باعث نگرانیم شده)
    1. تصویر کاربر دکتر محمد جباری شنبه ۳ شهریور ۹۷( 8 سال پیش)
      سلام
      در این آزمایشات میزان تستوسترون نرمال هست و به نظر من نیازی به تجویز تستوترون نیست. چاقی شما می تواند علل دیگری داشته باشد از جمله مصرف کورتون چاقی می دهد. شاید آلت شما بدلیل چاقی بیشتر نهفته باشد تا کوچک که در اینصورت درمانش لاغری و بعضا برداشتن چربی اطراف آلت هست
درحال دریافت اطلاعات

 به راحتی از طریق تلگرام سوالات خود را از دکتر بپرسید و در سریعترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت کنید

کلیک کنید