به سیستم مشاوره پزشکی دکتر محمد جباری فوق تخصص کلیه و مجاری ادراری خوش آمدید.
خاموش کردن V.P.N
لطفا برای پرداخت حتما ف.ی.ل.ت.ر ش.ک.ن V.P.N خود را غیر فعال کنید.
شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را مطرح و یا حتی فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش و پاسخ از دکتر دیگر بیماران سوالات شایع را کلیک کنید
لیست پرسشها (5,006 پرسش)
ملیحه یکشنبه ۲۴ اسفند ۹۳( 1 دهه پیش) تعداد بازدید: 319 مشاهده پرسش
سلام اقای دکتر عذرخواهم من قبلا مزاحمتون شدم بابت اینکه همسرم ارضا نمیشود و اب منی کم و رقیق خارج میشه علی رغم محتلم شدن دزخواب.حالا سوال بعدیم اینه که باتوجه ب اینکه ما در دوران عقد هستیم امیدی هست که بعد از ازدواج ک رابطه سکس جدی تر میشه ارضا بشه؟؟؟-
دکتر محمد جباری
یکشنبه ۲۴ اسفند ۹۳( 1 دهه پیش)
سلام
بله میشه امیدوار بود ولی قطعی نیست
-
- با سلام خدمت آقای دکتر.ببخشید آقای دکتر من و همسرم سه ماهه ازدواج کردیم واز هم دوریم بخاطر دانشگاه و هر ده تا دوازده رو یبار میتونیم نزدیکی داشته باشیم.اما تو این ده دوازده بار ک نزدیکی کردیم یکبار هم شوهرم به انزال نرسیده.آیا مشکلی هست؟چکار باید انجام بدیم؟البته خودمم هم به لذت کامل نرسیدم بجز یکی دو بار. من خودم قرص سیتالوپرام ،دونرین و آلپرازولام استفاده میکنم بخاطر اضطراب کنکور دکتری.شوهرم هم برای ریزش موهاش ۴سالی هست فیناستراید استفاده میکنه.آیا بخاطر داروها هست؟شوهرم سی ساله هست و آدم خیلی کم رو و درونگرایی هست.خودم هم ۲۶ساله هستم.ممنون از حوصله ای ک خرج می دید.انشالا سلامت و تندرست باشد و سال بسیار خوبی داشته باشید
-
دکتر محمد جباری
جمعه ۲۹ اسفند ۹۳( 1 دهه پیش)
سلام
عدم تحریک شما احتمالا به دلیل مصرف داروها بویژه سیتالوپرام هست. دیرانزالی هم مشکلی است که بعضی مردان به آن گرفتار هستند و بیشتر جنبه روحی رونی دارد تا جنبه جسمی و شاید صحبت با روانپزشک بتواند کمک کننده باشد
-
- با سلام خدمت اقای دکتر من به دلیل خوردن 9 عدد قرص فینوسراید 5 میل به یک متخصص انلژی مراجعه کردم و ایشان برای من امپول تستسترون 100 یک عدد تجویز کردند من هم از ایشان پرسیدم عوارض نداشته باشه گفتند نه منم بهشون اعتماد کردم و مصرف کردم بعد از چند روز سر درد عجیبی به گرفتم همراه با حالت تهوع و تلخ شدن دهن و تنگی نفس که خوب شد و بعد از یک هفته تمام بدنم شروع به خارش کرد ویک روز صبح که بیدار شدم دیدم تمام بدم پر از مو شده حالا سوالی که از شما داشتم اینه که من باید چکار کنم ایا این موها ماندگارند و یا این که من عقیم شده ام یا نه؟
و سوال دیکر این که مریضی که به امید بهبودی تمام راز خودش را برای دکتر می گه چرا دکتر باید بهش دروغ بگه و عوارض دارو را بنهان کنه مگه حق مریض نست که از عوارض دار اصلاع داشته باشد-
دکتر محمد جباری
چهارشنبه ۲۷ اسفند ۹۳( 1 دهه پیش)
سلام بهتره به متخصص غدد مراجعه کنید
-
- با سلام و احنرام خدمت جناب دکتر.من تقریبا نزدیک 5 سال است که بعد از بیرون آمدن از دستشویی و ادرار کردن نمی توانم حرکات سریع و یا ناگهانی انجام دهم . بعنوان مثال نمی توانم دلا شوم چون چند قطره ادرار از من بیرون میاد. یا اگر عطسه کنم یا بدو ام .البته این قضیه فقط تا تریبا نیم ساعت بعد از دستشویی کردن ادامه داره و بعدش تقریبا حل میشه. مشکل اینجاست من آدمی هستم که به نجس پاکی معتقدم و این مسئله بدجور روح من رو میخوره.جوری که زندگی کردن برام سخت شده.دکتر جان کمکم کن خواهشا.یه دارو یا درمان معرفی کن که پیچش محکم شه و دیگه نم نده.واقعا ممنون از سایت خوبتون.
-
دکتر محمد جباری
شنبه ۲۳ اسفند ۹۳( 1 دهه پیش)
سلام
برای سفت شدن پیچش بهتر ورزش کگل که مخصوص تقویت عضلات کف لگن هست انجام دهید.
-
- با
سلام. لطفا کامل بخوانید و جوابم را بدهید توروخدا…
مدتی قبل به علت اینکه حس کردم بیضه راستم آسیب دیده در اثر خودارضایی دکتر رفتم سونو تا پروستات چیزی نشان نداد.اما بیضه راستم مخصوصا یک طوری است شل و سفت می شود براثر زدن یانزدن جلق.و با انگشتم تغییر حالت می دهد یا به حالت اولیه بر می گردد.از ان وقت زانو ی راستم.نیز اذیت است و از آن وقت در طرف زینه سینه راست و روده راستم.چیزی عقب جلو میشود.آیا مشکلی هست؟علت چیست.لطفا جوابم را بدهید.هجده ساله.زودبالغ و کنکوری هستم…-
دکتر محمد جباری
شنبه ۲۳ اسفند ۹۳( 1 دهه پیش)
سلام
با توجه به توضیحات که دادید بعیده مشکلی باشد
-
درحال دریافت اطلاعات
به راحتی از طریق تلگرام سوالات خود را از دکتر بپرسید و در سریعترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت کنید
