مراجعین محترم مطب دکتر محمد جباری جهت درخواست مشاوره واتساپی با دکتر اورولوژی لطفا بعد از مطالعه ی موارد زیر، فرم را تکمیل نمایید.

۱-در مشاوره واتساپی با دکتر اورولوژی بعد از ثبت درخواست و پرداخت هزینه مشاوره، پیامی توسط پزشک برای شما فرستاده می شود و سپس شما می توانید از طریق ارسال پیام صوتی و یا نوشتاری و همچنین ارسال فایل های مربوط به مدارک پزشکی، مشکل خود را با پزشک در میان بگذارید. پزشک پس از بررسی، پاسخ شما را از طریق فایل صوتی ارائه می دهد.

۲-در این شیوه ارتباطی، تماس تلفنی با پزشک نخواهید داشت و فقط از طریق پیام صوتی یا متنی می باشد.

۳-در مشاوره واتساپی با دکتر اورولوژی ارتباط شما مستقیما با پزشک خواهد بود و هیچ فرد دیگری اعم از دستیار و امثال آن در این فرآیند نقش تسهیل گر و واسطه را نخواهد داشت.

۴-این شیوه ارتباطی با پزشک به منظور مشاوره و ارائه راهنمایی در خصوص بیماری های مرتبط با کلیه و مجاری ادراری – تناسلی می باشد و هیچگاه جایگزین مراجعه حضوری به پزشک جهت معاینه و انجام آزمایشات احتمالی و توصیه های درمانی نمی شود.

۵-مشاوره واتساپی با دکتر اورولوژی برای موارد اورژانس توصیه نمی شود و عواقب ناشی از تاخیر در پاسخ در موارد اورژانسی متوجه متقاضی خواهد بود.

۶-مدت زمان انتظار برای مشاوره واتساپی با دکتر اورولوژی با شما حداکثر 48 تا 72 ساعت می باشد لذا افرادی که نیاز به برقراری ارتباط و مشاوره سریع دارند این شیوه توصیه نمی شود.

۷-مسئولیت عدم برقراری ارتباط به دلیل ثبت اشتباه شماره موبایل به عهده فرد درخواست کننده می باشد.

۸-فقط با شماره موبایل ثبت شده ارتباط برقرار می شود و به شماره های دیگر در افرادی که بیش از یک شماره موبایل دارند پاسخ داده نمی شود.

۹-ثبت درخواست شما به منزله مطالعه و قبول موارد فوق الذکر می باشد.

مشاوره واتساپی دکتر جباری

 • فایل ها را به اینجا بکشید
  انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf, jpeg, tif.
   در صورت تمایل می توانید آزمایشات خود را ارسال کنید
  • قیمت: 300,000 تومان

  از دکتر بپرسید

  ویزیت Whatsapp

  تماس با مطب

  نوبت دهی اینترنتی